Wiadomości / 24-hour ampar WOD

Drodzy Klubowicze, rodzino, przyjaciele. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że w zbliżający się weekend od 12:00 7 lipca do 12:00 8 lipca bierzemy udział w ogólnoświatowym wydarzeniu. Mianowicie czeka nas, a dokładniej zespół złożony z 6 osób Marta, Małgosia, Michał, Kamil, Michał i Jakub będą rywalizować przez 24 godziny, w wydarzeniu https://www.facebook.com/24amrapwod/.

W skrócie polega to na tym, że ekipa złożona z 6 osób przez jedną dobę (tak 24 godziny siedzimy w klubie i ćwiczymy i świetnie się przy tym będziemy bawić) wykonuje minimum 500 powtórzeń wykorzystując do tego od 1 do 3 ćwiczeń zamieszczonych przez organizatora tego eventu. Co godzinę dodawane są trzy nowe ćwiczenia i na ich bazie będziemy zbierać minimum 500 powtórzeń by pozostać dalej w grze :). Szykuje się świetna zabawa i mega emocje, gdyż jesteśmy w gronie 22 klubów z całego świata i drugim z Polski!

Zapraszamy do śledzenia naszej 24 godzinnej przygody, dziękujemy za wszelkie wsparcie. Zapraszamy do klubu pokibicować na miejscu naszym zawodnikom!

Piona!