Wiadomości / Nowe zajęcia w grafiku

TABATA + TRENING MIĘŚNI BRZUCHA we WTORKI O GODZ. 15:30
trening intensywny, metaboliczny. Nastawiony na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, poprawę metabolizmu oraz oczywiście wzmocnienie i wyrzeźbienie całego ciała oraz głównie mięśni brzucha. Rozpoczyna się rozgrzewką, część główna składa się z ok. 4 rund tabat (8 x 20 sek), a później treningu mięśni core i brzucha. Kończymy krótkim stretchingiem i relaksacją. Jest to trening szybki i ciekawy. Przeznaczony dla osób o każdym stopniu zaawansowania.

 

TRENING METABOLICZNY + CORE w PIĄTKI O GODZ. 15:30
Po krótkiej rozgrzewce, składa się z dwóch części:
1. Treningu metabolicznego - jest bardzo szybki, intensywny lecz krótki (ok 30 min.). Ma za zadanie podkręcić nasz metabolizm oraz tym samym spalanie tkanki tłuszczowej nie tylko w trakcie trwania treningu lecz również kilka godzin po nim.
2. Core - są to ćwiczenia skoncentrowane na wzmocnieniu centralnej części naszego ciała - gorsetu mięśniowego tułowia. Efektem tego jest płaski brzuch, zmniejszenie wszelkich dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz lepsza stabilizacja naszego ciała.
Cały trening zapewni Ci wyrzut endorfin , mnóstwo energii i uśmiechu oraz niesamowite efekty. Przeznaczony dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

Oba treningi poprowadzi Aleksandra Trocińska (Ola) czyli tzw. FitOlka.

 

Nie czekaj! Zapisz się na zajęcia już teraz!!