Wiadomości / Poszukujemy osoby do pracy w klubie!

Szukamy osoby do pracy w klubie.
Zadania:
1) obsługa recepcji (maile, telefon, obsługa MS Office, przygotowywanie kawy oraz szejków proteinowych),
2) Utrzymanie porządku w klubie.

Praca w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-16:00 do 18:00 - 19:00.

Oferujemy:
Umowę zlecenie, luźną atmosferę, możliwość korzystania z oferty klubu (treningi grupowe/sauna)

Oczekujemy:
Miłej i uśmiechniętej osoby, która jest choć trochę pracowita i rozumie, że na piniondz trzeba tak tyci tyci zapracować ;) .... ta osoba też nie może znać słowa foch!

CV ze zdjęciem prosimy słać na adres: [email protected]

Drogi użytkowniku naszej strony,