O nas

Przemysław Smołka aka Johnny :) - trener

 

Swoją przygodę z Crossfitem zaczął nieśmiało z myślą o rehabilitacji. Jak się okazało po krótkim czasie zapytany przez swojego trenera i mentora – co chcesz osiągnąć odpowiedział „wszystko”. Dziś Crossfit nie stanowi dla niego tylko formy rekreacyjnego spędzania czasu – to droga, którą podąża nie zbaczając z kursu, zgłębiając wiedzę i rozwijając się z każdym dniem. Stanowi doskonały przykład tego jak poprzez upór i samozaparcie można spełniać swoje marzenia. Dzięki przebytym szkoleniom oraz zdolnością wsłuchania się na potrzeby innych, sprawi że pokonasz swoje słabości i przebrniesz na kolejny etap własnego samorozwoju.

Ukończone kursy i szkolenia:

  • CROSS TRAINING SPECIALIST LVL 1 ( STRENGTH COACH CERTIFICATION )
  • SZKOLENIE Z DWUBOJU OLIMPIJSKIEGO ( CROSSFIT BLUE POINT )
  • INSTRUKTOR KETTLEBELL ( POLSKIE STOWARZYSZENIE KETTELBELL I FITNESS )

Oprócz treningów i spędzania wolnych chwil „na targaniu żelastwa” zajmuje się architekturą i projektowaniem wnętrz. Jego największa pasja to motocykle.

 

 

Tomasz Trociński - trener, szef

 

Wykształcony przez AWF i wyszkolony przez trenerów, instruktorów, sportowców. Większość swego serca i życia pozostawił na macie judo...

Wiele lat treningów, studia na AWF-ie, prowadzenie zajęć i treningów z dziećmi i młodzieżą, a także mnóstwo, mnóstwo wiedzy i szkoleń składają się na jego świetne przygotowanie do trenowania z Wami!
W 2008r. ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o kierunku Wychowanie Fizyczne. 13 lat wyczynowo uprawiał JUDO i posiada czarny pas. Jest kwalifikowanym instruktorem Judo. W 2014r. ukończył studia podyplomowe – Menedżer Sportu i Rekreacji (Warszawa).

Ukończone kursy i szkolenia:

  • Instruktor Sportu, dyscyplina JUDO (AWF Katowice)
  • Instruktor CrossFit lv.1 ; 11.2015 Wiedeń
  • Instruktor Kettlebell (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness)
  • Szkolenie z Dwuboju Olimpijskiego Level 1(Creative Professional Strength)
  • Warsztaty Trening Funkcjonalny (Pakulec.com)
  • Szkolenie z zakresu treningu CrossFit (HESTreZ Academy)

Regularnie bierze udział w różnych zawodach sportowych i wydarzeniach rekreacyjnych.

Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi (nauczyciel WF), ale treningi z dorosłymi dają mu większą frajdę, bo jak mówi: „można z nimi mocno pojechać”. 
Tomek czerpie ogromnie dużo energii z tego, że pomaga innym zmienić swoje życie na zdrowsze, sprawniejsze i ogólnie lepsze. Daje mu to prawie taką samą radość jak czas spędzony z żoną Olą i córką Jagną.