Wiadomości / Silesian Amator Battle vol.7

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy amatorsko trenują CrossFit w swoich boxach i chieliby się zmierzyć z innymi zapaleńcami tego wspaniałego sportu. Na zawody, które jak co roku odbędą się w Rybniku w naszym klubie CrossFit Black Ground. Zawody odbędą się w sobotę 28 Października 2023, biuro zawodów startuje od godziny 27.10.23r. 18:00-21:00; 28.10.23r. 8:00 - 9:00 przewidywany czas zakończenia zawodów godzina 18:00.

Amator Silesian Battle vol.7

Zawody zapoczątkowaliśmy by uczcić urodziny naszego klubu, by dać każdemu kto trenuje CrossFit możliwość wystartowania w zawodach, na arenie, wśród dopingujących mu/jej kibiców, dopływu adrenaliny i endorfin. To dzięki Wam uczestnikom porzednich edycji te zawody z roku na rok stają się doskonalsze, i pełne życia!

Przypominamy, że jest możliwość zaparkowania samochodu nie tylko pod klubem ale na kilku parkingach wokół naszego klubu dosłownie 2-3 minuty drogi pieszo od naszego klubu :). 

Na zawody zabierzcie ze sobą to czego potrzebujecie by jak najlepiej wystartować i spędzić czas w naszym klubie, nie zabieramy alkoholu ;) Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia papierosów oraz e-papierosów itp. Istnieje taka możliwość na parkingu na dworze.

Tak jak w poprzednich edycjach naszych zawodów, nie akceptujemy zwrótów za zapisy na zawody. Raz opłacone startowe nie podlega zwrotowi.

Jednakże, gdyby się okazało, że z przyczyn losowych nie będziecie mogli wziąć udziału w nanszych zawodach zachęcamy do odsprzedania swojego miejsca innej chętnej osobie, która chciałaby wziąć udział w zawodach a nie będzie już miejsc.

W takim wypadku dogadujecie się między sobą i nowa osoba wykonuje wam przelew na kwotę jaką opłaciliście start podczas zapisów. 

Ze swojej strony sugerujemy szukać takich osób bezpośrednio na utworzonym wydarzeniu na FB dedykowanemu tym zawodom, wydarzenie to pojawi się w dniu startu zapisów lub do kilku dni po ich wystartowaniu!

Kolejna edycja już na stałe wpisanych w południowej części Polski zawodów dla amatorów.
- Zapraszamy na siódmą edycję zawodów dla amatorów w Rybniku.
Impreza jest przeznaczona dla osób, które trenują krótki okres czasu, czują się Amatorami jak również dla tych, którzy nie mają doświadczenia w zawodach w kategorii ELITE/RX.
- W tym roku mamy 4 kategorie !
- W każdym treningu będzie istniała możliwość ułatwienia i zeskalowania trudności, tak aby każdy był w stanie ukończyć dany workout.
Klasyfikacja w tym wypadku odbywać się będzie na tej samej zasadzie co w trakcie CrossFit OPEN, czyli najlepszy wynik SC będzie zaraz za najsłabszym RX.

KATEGORIE
MIX (1 Woman+1 Man) - 20 par
OPEN MEN - 25 osób
MASTERS MEN 40+ - 12 osób
OPEN WOMEN - 12 osób

Szczegółowe informacje dopinamy jeszcze z partnerem imprezy, dlatego wyczekujcie aktualizacji wydarzenia w najbliższym czasie.


REJESTRACJA ZAWODNIKÓW I ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH:
- 27.10.23r. 18:00-21:00
- 28.10.23r. 8:00 - 9:00
9:00 zamknięcie rejestracji zawodników!!!
9.15 Przywitanie i omówienie WOD I
Kolejność startu kategorii:
OPEN WOMEN
MASTERS MEN 40+
OPEN MEN
TEAM MIX

NAGRODY
Każdy na pudle otrzyma medal oraz nagrody rzeczowe.

WOD
1. przewidziane są 3 przekrojowe workouty eliminacyjne oraz jeden finałowy.
2. Do finału wchodzą 4 osoby oraz 4 drużyny. Finał jest bardzo szerokim zadaniem dlatego jego wynik w klasyfikacji medalowej jest wynikiem ostatecznym.
 

BISTRO
Na miejscu będzie działało FitOlka bistro, gdzie możesz kupić kawę, herbatę, fit i nie fit ciasta oraz coś ciepłego i wytrawnego do zjedzenia. Uwaga!!!
Jeśli życzysz sobie wersję Vege, daj nam znać do 21 października!! Znamy się na tym więc możesz liczyć na dobrą szamkę Wszystko po to by zawodnicy mogli smacznie przetrwać ten dzień rywalizacji i dobrej zabawy.

OPRAWA AUDIO
Całą imprezę udekoruje dobrą energetyczną nutą zawodowy DJ!
 

ZAPISY

https://competitioncorner.net/events/11402/details


ZAPRASZAMY DO RYBNIKA!

Drogi użytkowniku naszej strony,
Ta strona internetowa używa plików cookies. Więcej na temat cookies dowiesz się z Polityki cookies. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w przeglądarce internetowej. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w twoim urządzeniu końcowym. Korzystanie z naszej strony wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i polityką przetwarzania danych osobowych.